Długa 22, 83-260 Kaliska

PON-PT 08:00-16:00

net-com@net-com.com.pl

Outsourcing IT

NET-COM twój nowy dział IT

Potrzebujesz kompleksowej obsługi IT dla Twojej firmy? Outsourcing IT jest właśnie dla ciebie. Wysokiej jakości sprzęt i oprogramowanie oraz profesjonalne doradztwo IT to właśnie usługi NET-COM. Jedną z naszych kluczowych usług jest wsparcie informatyczne dla firm i podmiotów sektora publicznego.

Specjalista IT podczas pracy. Młody odnoszący sukcesy specjalista w dziedzinie dekodowania danych siedzi w miejscu pracy i wskazuje na monitor komputera

Czym jest Outsourcing IT ?

Outsourcing IT czyli oddajesz w nasze ręce infrastrukturę IT Twojej firmy lub instytucji, którą zarządzasz i masz pewność, że wszystko działa jak należy.

Nasi klienci otrzymują stałego opiekuna firmy, który regularnie utrzymuje kontakt, pomaga przez telefon prowadząc wsparcie IT na odległość (zdalnie), w ustalonym harmonogramie pojawia się w firmie.

NET-COM Outsourcing IT

Zalety stałej opieki IT

01

Ciągłość pracy

W ramach usługi pomocy zdalnej wspieramy pracowników w ich codziennej pracy z wykorzystaniem systemu IT, w razie potrzeby rozwiązujemy ich problemy. Jesteśmy po to, aby Twoja firma lub instytucja unikała awarii i przestojów w pracy. W tym zakresie kluczowym elementem jest praca na sprawdzonym sprzęcie i oprogramowaniu, które dobieramy do indywidualnych potrzeb.

02

Oszczędność

Outsourcing IT to kompleksowe wsparcie informatyczne, w tym profesjonalne doradztwo IT, zredukuje wydatki w Twojej firmie lub organizacji. 

03

Bezpieczeństwo

Największą wartością każdej firmy lub instytucji są dane. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które wdrożymy, masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa danych i całej infrastruktury technologicznej.

Co możemy zrobić dla twojej firmy?

  • zaoferujemy Ci najwyższej jakości sprzętu oraz oprogramowania,
  • obejmiemy pełną opieką infrastrukturę IT 
  • zajmiemy się administracją systemów informatycznych,
  • wesprzemy pracowników twojej firmy w ich codziennej pracy, świadcząc usługę pomocy zdalnej,
  • w razie potrzeby zaproponujemy konsulting IT, przeprowadzimy audyt infrastruktury informatycznej lub bezpieczeństwa.

Outsourcing IT

Krok po kroku

Masz pytania ?

Wsparcie jest realizowane przy pomocy specjalnego oprogramowania pozwalającego uzyskać połączenie zdalne z każdym urządzeniem, bądź w razie konieczności pojawiają się osobiście w Twoje Firmie.

● wsparcie użytkowników usługą pomoc zdalna,
● administrację serwerami, macierzami,
● zarządzanie siecią komputerową,
● monitorowanie ciągłości działania systemów informatycznych,
● rutynowe/kontrolne wizyty doradcy w siedzibie Twojej firmy,
● wsparcie w polityce zakupowej infrastruktury IT,
● szeroko pojęte bezpieczeństwo danych, w tym konsultacje związane z
bezpieczeństwem teleinformatycznym,
● wdrożenie i zarządzanie systemami kopii zapasowych, zarówno serwerów, jak i stacji roboczych,
● pomoc w wyborze oprogramowania,
● inne działania dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Odpowiedź na to pytanie jest jedna: to zależy. Na cenę wpływa wiele czynników i nie jest możliwe podanie jej z góry. Jeśli chcesz ten temat zgłębić skontaktuj się z nami.

Bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe – dlatego dostęp do kodu posiadają tylko developerzy pracujący nad danym projektem. Dbamy też o dedykowane rozwiązania backup’owe, aby zapisywać dane również na zewnętrznych chmurach danych. Podczas pracy zawsze zachowujemy wszystkie standardowe procedury bezpieczeństwa i szyfrowanie.